הנהלת התחרות שומרת לעצמה את הזכות לשינויים, ביטולים ותוספות, אשר יתעדכנו באתר במידה ויהיו.

זוכי התחרויות הקודמות

תחרות נושפים כפר סבא מס' 4  2018

קטגוריית א' - כלי נשיפה מעץ

 מקום ראשון - דנה תמר קראופורד, חליל

מורה: מיכאל לוקין

מקום שני - גבע אריאל, קלרינט

מורה: יחיאל לוק

מקום שלישי - רוני סלומונס, קלרינט

מורה: מירה מאירוביץ

קטגוריה א' - כלי נשיפה ממתכת

מקום ראשון - נועם פיפנו, חצוצרה

מורה: אלכס רויזמן

מקום שני - צור לוי, טובה

מורה: אלכס גוברניק

מקום שלישי - אייל שי, חצוצרה

מורה: נדב זיו

קטגוריה ב' - כלי נשיפה מעץ

 מקום ראשון - עמליה שפירא, חליל

מורה: רותי רון 

מקום שני - עומר בן שאול, קלרינט

מורה: אווה וסרמן מרגוליס

מקום שלישי - לוראל ברשאי

מורה: איליה שוורץ

פרס עידוד - דורון חזן, סקסופון

מורה: גלר

קטגוריה ב' - כלי נשיפה ממתכת

מקום ראשון - גאיה ראמי, קרן יער

מורה: חזי ניר

מקום שני - דניאל יפה, קרן יער

מורה: רותי ורון

מקום שלישי - נועה ממן, חצוצרה

 מורה: אולג אנפולסקי

פרס עידוד - יותם פורטר 

מורה: מאיה איצקוביץ

קטגוריה ג' - כלי נשיפה מעץ

מקום ראשון - רועי קרני, קלרינט

מורה: איליה שוורץ

מקום שני - תומר אגלמז, קלרינט

מורה: יבגני יהודין

שלישי - תמר בן זקן, בסון

מורה: ריצ'ארד פלאי

קטגוריה ג' - כלי נשיפה ממתכת

מקום ראשון - בר צמח, קרן יער

מורה: חזי ניר

מקום שני - עילי גריסרו, טרומבון

מורים: מיכה דייויס וניר ארז

מקום שלישי - קסם ניניו, טרובמון

מורים: מיכה דייויס וניר ארז

 קטגוריה ד' - כלי נשיפה מעץ

 מקום ראשון - יונתן לייבוביץ, קלרינט

מורה: יבגני יהודין

מקום שני - אבישי סרוגו, חליל

מורה: יוסי ארנהיים

מקום שלישי - תומר אורנן, קלרינט

מורה: יבגני יהודין

פרס עידוד - ליאור מישל וירוט, אבוב

מורה: דודו כרמל

קטגוריה ד' - כלי נשיפה ממתכת

מקום ראשון - דור ידלין, קרן יער

מורה: חזי ניר

מקום שלישי - אביתר צידון, חצוצרה

מורה: יגאל מלצר

תחרות נושפים כפר סבא מס' 3 2016

קטגוריית צעירים - כלי נשיפה מעץ:

מקום רביעי - ספיר סוטו (קלרינט) ודורון חזן (סקסופון)

מקום שלישי - תמר בן זקן (בסון)

מקום שני - עידו פנג בנטוב (קלרינט)

מקום ראשון - איתן לוי (חליל) ואביתר ברוך (חליל)

קטגוריית צעירים - כלי נשיפה ממתכת:

מקום רביעי - מעין גלדסטון (חצוצרה) וליאם עליון (טרומבון)

מקום שלישי - עדן בסין (קרן יער)

מקום שני - עומר טומשין (חצוצרה)

מקום ראשון - מיכאל זוטא (חצוצרה)

קטגוריית נוער - כלי נשיפה מעץ:

מקום רביעי - אלעד נבון (קלרינט)

מקום שלישי - רועי קרני (קלרינט)

מקום ראשון - אבישי סרוגו (חליל) ויונתן לייבוביץ' (קלרינט)

קטגוריית נוער - כלי נשיפה ממתכת:

מקום רביעי - תום ירון-מאירסון (טובה)

מקום שני - עילי גריסרו-דרורי (טרומבון) ונתנאל ביקוב (טרומבון)

מקום ראשון - נועם משיח (טרומבון)

קטגוריית בוגרים - כלי נשיפה מעץ:

מקום רביעי - עמר לוי (בסון) ופרננדו מרטינז (אבוב)

מקום שלישי - רותם ברטן (חליל)

מקום שני - תומר אורנן (קלרינט)

מקום ראשון - דורון לאזנוב (בסון)

קטגוריית בוגרים - כלי נשיפה ממתכת:

מקום רביעי - דניאל לובשבסקי (בריטון) ורז ארז (חצוצרה)

מקום שלישי - אור רוכמן (טרומבון)

מקום שני - תמיר גור (טובה)

מקום ראשון - אריק אמיתי (חצוצרה)

תחרות נושפים כפר סבא מס' 1 2012

כלי נשיפה מעץ בלבד:

קטגוריית צעירים:

מקום רביעי - דורון לאזנוב (בסון)

מקום שלישי - מיתר מצנר (חליל צד)

מקום שני - תומר עמרני (חליל צד)

מקום ראשון - דקל חומצאני (קלרינט)

קטגוריית בוגרים:

מקום רביעי - תומר אורנן (קלרינט)

מקום שלישי - אור פוסטי (קלרינט)

מקום שני - רותם ברטן (חליל צד)

מקום ראשון - מרגריטה טימושין (חליל צד)

תחרות נושפים כפר סבא מס' 2  2014

כלי נשיפה מעץ בלבד:

קטגוריית צעירים:

מקום רביעי - רז דודיאן (סקסופון)

מקום שלישי - נדב משיח (חליל)

מקום שני - דימה קרסנובסקי (חליל)

מקום ראשון - דניאל בן קנז (קלרינט)

קטגוריית נוער:

מקום רביעי - עומר עידן (אבוב)

מקום שלישי - ליאור מישל וירוט (אבוב)

מקום שני - אוהד שי (קלרינט)

מקום ראשון - דורון לאזנוב (בסון)

קטגוריית בוגרים:

מקום שלישי - תומר אורנן (קלרינט) וורד קריימן (סקסופון)

מקום ראשון - מעיין ג'יימס (סקסופון)