זוכי תחרויות קודמות

DSC09751.jpg
תחרות נושפים כפר סבא מס' 5  2020

סגנון קלאסי:

קטגוריה א' - כלי נשיפה מעץ:

פרס עידוד: תמר חייקין (חליל)

פרס עידוד: אורן קפלן (קלרינט)

מקום שני: איתי חזן (קלרינט)

מקום ראשון: גיא לב גרינפלד (חליל)

קטגוריה א' - כלי נשיפה ממתכת:

מקום שלישי: יניב בן חור (חצוצרה)

מקום שלישי: נועם פיפנו (חצוצרה)

מקום שני: צ'אן אי לה פו (קרן יער)

מקום ראשון: ויקטוריה ברסלבסקי (חצוצרה)

קטגוריה ב' - כלי נשיפה מעץ:

מקום שלישי: פלג וגנר (סקסופון)

מקום שלישי: נועם ייבין (חליל)

מקום שני: רון דורמן (קלרינט)

מקום ראשון: דנה תמר קראופורד (חליל)

קטגוריה ב' - כלי נשיפה ממתכת:

פרס עידוד: צור לוי (טובה)

פרס עידוד: אלה הראל (קרן יער)

מקום ראשון: אייל שי (חצוצרה)

מקום ראשון: מילן ליחוקון (טרומבון)

קטגוריה ג' - כלי נשיפה מעץ:

פרס עידוד: תמר בן זקן (בסון)

מקום שלישי: נאור אקובה (קלרינט)

מקום שני: תומר ערד (אבוב)

מקום ראשון: אביתר ברוך (חליל)

קטגוריה ג' - כלי נשיפה ממתכת:

מקום שלישי: רועי פסטמן (טרומבון)

מקום שני: תומר שורץ (טרומבון)

מקום ראשון: אמיר שרגא (קרן יער)

קטגוריה ד' - כלי נשיפה מעץ:

מקום שלישי: רות שולץ (קלרינט)

מקום שני: ליאור יואכימיק (קלרינט)

מקום ראשון: אבישי סרוגו (חליל)

קטגוריה ד' - כלי נשיפה ממתכת:

מקום שלישי: חגי איתן רוזנברג (חצוצרה)

מקום ראשון: דניאל לובשבסקי (טרומבון)

מקום ראשון: עילי גריסרו-דרורי (טרומבון)

סגנון ג'אז:

קטגורית צעירים:

מקום שלישי: מיכאל טקצ'נקו (סקסופון)

מקום שני: ליאם עליון (טרומבון)

מקום ראשון: דניאל כהן (סקסופון)

קטגורית בוגרים:

מקום שלישי: מיקי בן צבי (סקסופון)

מקום שני: שחר אמדור (סקסופון)

מקום ראשון: נדב סמואל (סקסופון)

תחרות נושפים כפר סבא מס' 3 2016

קטגוריית צעירים - כלי נשיפה מעץ:

מקום רביעי - ספיר סוטו (קלרינט) ודורון חזן (סקסופון)

מקום שלישי - תמר בן זקן (בסון)

מקום שני - עידו פנג בנטוב (קלרינט)

מקום ראשון - איתן לוי (חליל) ואביתר ברוך (חליל)

קטגוריית צעירים - כלי נשיפה ממתכת:

מקום רביעי - מעין גלדסטון (חצוצרה) וליאם עליון (טרומבון)

מקום שלישי - עדן בסין (קרן יער)

מקום שני - עומר טומשין (חצוצרה)

מקום ראשון - מיכאל זוטא (חצוצרה)

קטגוריית נוער - כלי נשיפה מעץ:

מקום רביעי - אלעד נבון (קלרינט)

מקום שלישי - רועי קרני (קלרינט)

מקום ראשון - אבישי סרוגו (חליל) ויונתן לייבוביץ' (קלרינט)

קטגוריית נוער - כלי נשיפה ממתכת:

מקום רביעי - תום ירון-מאירסון (טובה)

מקום שני - עילי גריסרו-דרורי (טרומבון) ונתנאל ביקוב (טרומבון)

מקום ראשון - נועם משיח (טרומבון)

קטגוריית בוגרים - כלי נשיפה מעץ:

מקום רביעי - עמר לוי (בסון) ופרננדו מרטינז (אבוב)

מקום שלישי - רותם ברטן (חליל)

מקום שני - תומר אורנן (קלרינט)

מקום ראשון - דורון לאזנוב (בסון)

קטגוריית בוגרים - כלי נשיפה ממתכת:

מקום רביעי - דניאל לובשבסקי (בריטון) ורז ארז (חצוצרה)

מקום שלישי - אור רוכמן (טרומבון)

מקום שני - תמיר גור (טובה)

מקום ראשון - אריק אמיתי (חצוצרה)

תחרות נושפים כפר סבא מס' 4  2018

קטגוריית א' - כלי נשיפה מעץ 

מקום שלישי - רוני סלומונס (קלרינט)

מקום שני - גבע אריאל (קלרינט)

מקום ראשון - דנה תמר קראופורד (חליל)

 

קטגוריה א' - כלי נשיפה ממתכת

מקום שלישי - אייל שי (חצוצרה)

מקום שני - צור לוי (טובה)

מקום ראשון - נועם פיפנו (חצוצרה)

קטגוריה ב' - כלי נשיפה מעץ

פרס עידוד - דורון חזן (סקסופון)

מקום שלישי - לוראל ברשאי

מקום שני - עומר בן שאול (קלרינט)

מקום ראשון - עמליה שפירא (חליל)

קטגוריה ב' - כלי נשיפה ממתכת

פרס עידוד - יותם פורטר 

מקום שלישי - נועה ממן (חצוצרה)

מקום שני - דניאל יפה (קרן יער)

מקום ראשון - גאיה ראמי (קרן יער)

קטגוריה ג' - כלי נשיפה מעץ

שלישי - תמר בן זקן (בסון)

מקום שני - תומר אגלמז (קלרינט)

מקום ראשון - רועי קרני (קלרינט)

קטגוריה ג' - כלי נשיפה ממתכת

מקום שלישי - קסם ניניו (טרומבון)

מקום שני - עילי גריסרו (טרומבון)

מקום ראשון - בר צמח (קרן יער)

קטגוריה ד' - כלי נשיפה מעץ

פרס עידוד - ליאור מישל וירוט (אבוב)

מקום שלישי - תומר אורנן (קלרינט)

מקום שני - אבישי סרוגו (חליל)

מקום ראשון - יונתן לייבוביץ (קלרינט)

קטגוריה ד' - כלי נשיפה ממתכת

מקום שלישי - אביתר צידון (חצוצרה​)

מקום ראשון - דור ידלין (קרן יער)

תחרות נושפים כפר סבא מס' 1 2012

כלי נשיפה מעץ בלבד:

קטגוריית צעירים:

מקום רביעי - דורון לאזנוב (בסון)

מקום שלישי - מיתר מצנר (חליל צד)

מקום שני - תומר עמרני (חליל צד)

מקום ראשון - דקל חומצאני (קלרינט)

קטגוריית בוגרים:

מקום רביעי - תומר אורנן (קלרינט)

מקום שלישי - אור פוסטי (קלרינט)

מקום שני - רותם ברטן (חליל צד)

מקום ראשון - מרגריטה טימושין (חליל צד)

תחרות נושפים כפר סבא מס' 2  2014

כלי נשיפה מעץ בלבד:

קטגוריית צעירים:

מקום רביעי - רז דודיאן (סקסופון)

מקום שלישי - נדב משיח (חליל)

מקום שני - דימה קרסנובסקי (חליל)

מקום ראשון - דניאל בן קנז (קלרינט)

קטגוריית נוער:

מקום רביעי - עומר עידן (אבוב)

מקום שלישי - ליאור מישל וירוט (אבוב)

מקום שני - אוהד שי (קלרינט)

מקום ראשון - דורון לאזנוב (בסון)

קטגוריית בוגרים:

מקום שלישי - תומר אורנן (קלרינט) וורד קריימן (סקסופון)

מקום ראשון - מעיין ג'יימס (סקסופון)

DSC09739.jpg
3M8A0557.jpg