הקונסרבטוריון העירוני בשיתוף החברה לתרבות הפנאי ואגף התרבות בעיריית כפר סבא מציגים:

2020   1/2 - 26/1

פרסים כספיים בשווי אלפי שקלים

שלבים ראשונים

26.1-28.1

באולמות הקונסרבטוריון

הכניסה חופשית

קונצרט הזוכים

קלאסי וג'אז

מוצאי שבת 1.2

ו' בשבט

בשעה 20:30

שלב הגמר ג'אז

יום שלישי 28.1

ב' בשבט

בשעות הבוקר

בהשתתפות טריו הג'אז של טל בביצקי

אודיטוריום קטן, קונסרבטוריון

בהשתתפות התזמורת הסימפונית חיפה, בניצוחו של ואג פפיאן ובהשתתפות ביג בנד ייצוגי כפר סבא בניצוח אלכסנדר קנצברג

היכל התרבות כפר סבא 

להזמנת כרטיסים ללא עלות 6775*

שלב הגמר קלאסי 

יום שישי 31.1

ה' בשבט

9:00-12:30

בהשתתפות התזמורת הסימפונית חיפה, בניצוחו של ואג פפיאן

היכל התרבות כפר סבא 

לוגו-תחרות.png

ההרשמה נסגרה

דבר ראש העיר

שוחרי המוזיקה, משתתפי התחרות, תושבות ותושבים

 

בחודש ינואר השנה תיפתח בעיר כפר סבא תחרות הנושפים החמישית לכלי נשיפה מעץ וממתכת. התחרות הוקמה ביוזמתה של עיריית כפר סבא, מנהלו לשעבר של החברה לתרבות הפנאי בעיר מר יאיר משיח, והמנצח והחלילן הראשי לשעבר של הפילהרמונית, פרופסור איל עין-הבר. מדובר בתחרות הפתוחה לנגנים צעירים עד גיל 25 ואשר נותנת הזדמנות לנגניות ולנגנים הצעירים להתנסות בנגינה בליווי תזמורת מקצועית.

 

עיריית כפר סבא מקדמת ומעודדת חינוך למוזיקה, ובמסגרת זו חרט על דגלו קונסרבטוריון כפר סבא את קידום ילדים ובני נוער לחינוך מוסיקאלי כלל ארצי, כנגנים סולנים, נגנים בהרכבים קאמריים ובתזמורות. בנוסף, בבתי הספר בעיר מתקיים פרויקט "בתי ספר מנגנים" – במסגרתם לומדים התלמידות והתלמידים שלנו לנגן בחליליות, באורגניות, כלי קשת, כלי נשיפה, כלי הקשה ועוד, לרבות הפעלת תזמורות נשיפה בכל בתי הספר, בשיתוף פעולה מלא עם משרד החינוך.

 

 

במסגרת הקונסרבטוריון מתקיים גם פרויקט ללימודי מוזיקה ותנועה בגני הילדים לכ-4,500 ילדים בעיר. ברצוני גם לציין, כי מדי שנה מקיימת העיר כפר סבא את פסטיבל "נושפים כפר סבא", המושך אליו נגנים, מנצחים ושוחרי מוזיקה מכל רחבי הארץ, לפסטיבל הנמשך מספר ימים וכולל גם הופעות של תלמידות ותלמידי העיר.

 

פסטיבל הנושפים מתקיים בעירנו זה 30 שנה, והוא אינו המפעל היחידי בעיר. מצטרפת אליו גם התחרות לפסנתרנים צעירים פנינה זלצמן, אשר מתקיימת בעירנו זה 14 שנה. כעיר שוחרת תרבות ומוזיקה, אנו מפעילים תוכניות ופעילויות רבות בתחום, ומקדמים כל העת פרויקטים חדשים וחדשניים, המאפשרים לכל אחת ואחד לעסוק במוזיקה.

 

אני רוצה לברך את כל משתתפות ומשתתפי התחרות, ומאחל לכולכם הצלחה בהמשך הדרך, ואל תפסיקו ליצור ולנגן. כל אחת ואחד מכם הוא צליל מנצח.

 

שלכם,

רפי סער

ראש העיר 

הנהלת התחרות

מנהל התחרות - עפר עין-הבר

מנהל אומנותי תחום קלאסי - שמעון ויינריד

מנהל אומנותי תחום ג'אז - אלכסנדר קנצברג

מפיקה - תמי רגב כהן