כל שלבי התחרות ישודרו בשידור חי באתר בעמוד "שידור חי ורפרטואר"

 ובדף הפייסבוק של התחרות  "תחרות פנינה זלצמן לפסנתרנים צעירים"

שלב הגמר 

יום שישי 03.03.2017 ה' באדר,

בין השעות 9:30 ל 12:30

היכל התרבות כפר סבא 

בהשתתפות התזמורת הסימפונית חיפה, בניצוחו של ואג פפיאן

הכניסה חופשית

קונצרט הזוכים

יום חמישי 18/2/2021

בשעה 19:00

היכל התרבות כפר סבא

בהשתתפות התזמורת הסימפונית חיפה, בניצוחו של ואג פפיאן

זמן הנגינה נקבע באמצעות הגרלה בנוכחות עו"ד אמיר דנאי, משקיף התחרות, אשר שודרה בשידור חי בפייסבוק התחרות. לצפיה בהגרלה ניתן ללחוץ כאן

יום חמישי 11/2
אולם תזמורתי ראשי, בית ספיר, קונסרבטוריון כפר סבא

קטגוריה ג' גילאי 15-19 - שלב שני

10:00 - אנבאל גולוד

10:25 - יואב סנד

10:50 - ליאור ליפשיץ

11:15 - עלמא שפירו

11:40 - מתן גור נלסון

12:10 - 12:40 -  הפסקה

12:40 - עומר גוטספלד

13:05 - רומי נבו

13:30 - ויולה נבות

13:55 - יהלי זקן

קטגוריה ד' גילאי 19-26 - שלב שני

15:10 - מלאכי רוזנבאום

15:35 - טטיאנה דונץ

16:00 - אלון קריב

16:25 - יעל קולדובסקי

16:50 - 17:10 -  הפסקה

17:10 - אמיר רון 

17:35 - נביל חאיק

18:00 - איתמר כרמלי

18:25 - תום זלמנוב

יום רביעי 17/2
היכל התרבות כפר-סבא

קטגוריות ג' - שלב הגמר

15:00 - עומר גוטספלד, רומי נבו, יהלי זקן

קטגוריות ד' - שלב הגמר

16:30 - מלאכי רוזנבאום, טטיאנה דונץ, יעל קולדובסקי, תום זלמנוב

יום חמישי 18/2
היכל התרבות כפר-סבא

19:00

טקס חלוקת פרסים לזוכים וקונצרט זוכים חגיגי

בהשתתפות התזמורת הסימפונית חיפה,

בניצוחו של ואג פפיאן

19:00 - טקס חלוקת פרסים

19:30 - התחלה משוערת של קונצרט הזוכים

יום רביעי 10/2
אולם תזמורתי ראשי, בית ספיר, קונסרבטוריון כפר סבא

קטגוריה א' עד גיל 12

10:00 - אריה מלכין

10:12 - מיקה בן

10:24 - אריאל דנילוב

10:36 - עילי נקש

10:48 - דריה אופק

11:00 - יעל שקיב

11:12 - יעל מטלנקוב

11:24 - אריאל ולדמן

11:40 -  12:10 - הפסקה

12:10 - שני קפליושניק

12:22 - דניאל פולסמן

12:34 - שי לי ברלכיס

12:46 - עדי שילוח

12:58 - אמילי טאומן מדאני

13:10 - דוד קרביץ

13:22 - דן מונסטירסקי

13:34 - אלה טאומן מדאני

קטגוריה ב' גילאי 12-15

14:40 - רועי קמינצקי

14:52 - קטיה גרביץ

15:04 - יונתן בבייב

15:16 - הדר רפפורט

15:28 - טל פלד

15:40 - אופיר פרס

15:52 - ליהי שהם

16:04 - עלמה מנרי

16:16 - יואב רוט

16:30 – 16:50 - הפסקה

16:50 - אור ברקנא

17:02 - דניאל גולדין

17:14 - הללי שמאלי

17:26 - נעם חמו

17:38 - ליזה גרביץ

17:50 - טיבור אלקסיס

18:02 - אריק גילמן

18:14 - אורה אפק

יום שני 8/2
אולם תזמורתי ראשי, בית ספיר, קונסרבטוריון כפר סבא

קטגוריה ג' גילאי 15-19 - שלב ראשון

10:13 - דוד צחנסקי

10:26 - רייה טקאוצ'י

10:39 - אנבאל גולוד

10:52 - אילן ציקמן

11:05 - יואב סנד

11:18 - ליאור ליפשיץ

11:31 - עלמא שפירו

11:44 - ינון פלדמן

12:00 – 12:30 -  הפסקה

12:30 - רונה קרינר

12:43 - דנה חן

12:56 - מתן גור נלסון

13:09 - איה שני

13:22 - עומר גוטספלד

13:35 - איריס פילקו

13:48 - רומי נבו

14:01 - ויולה נבות

14:14 - יהלי זקן

קטגוריה ד' גילאי 19-25 - שלב ראשון

15:33 - שי זוהר-נתנאל

15:46 - מלאכי רוזנבאום

15:59 - טטיאנה דונץ

16:12 - בן הולצמן

16:25 - אלון קריב

16:38 - יעל קולדובסקי

16:51 - סעיד דיאב

17:04 - אמיר רון

17:20 -  17:40  -  הפסקה

17:40 - איתמר אספורמס

17:53 - נביל חאיק

18:06 - תומר קויאטק

18:19 - איתמר כרמלי

18:32 - תום זלמנוב

18:45 - רועי לפושין

*לוח הזמנים נתון לשינויים

במהלך התחרות יתעדכנו זמני הנגינה של כל מתחרה וכן החלטות השופטים.